OK LLIGA PLATA
01 Álvaro Shehda (p)
02 Xavier Crespo
05 Lluís Ferrer
25 Manu Necchi
77 Gerard Miquel
79 Curro Fernández-Ávila
03 Aleix Cid
06 Jan Escala
07 Iker Casado
08 David Lecha
10 Ot Arbós (p)
55 Marc Solans (p)
Entrenador: Lluís Delriu
Cos tècnic: Xavi Ferrer (tècnic), Tomàs (auxiliar), Fàtima Sultan (fisio) i Àlex Tello (preparador físic)
Delegats: Miguel Casado, Víctor Romagosa, Joan Josep Rovira i Celso Portela
Calendari de competició i classificació
PRIMERA CATALANA
Ot Arbós (p)
Marc Solans (p)
Jan Escala
Aleix Cid
Iker Casado
David Lecha
Albert Lambea
Joan Esteve
Aleix Navarrete
Entrenador: Xavi Ferrer
Delegats: Miguel Casado i Jordi Solans
Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: PRIMERA CATALANA Grup B
JÚNIOR A
Ot Arbós (p)
Alejandro Quesada
Sergi Garriga
Oriol Guasch
Marc Montero
Roger Ferrer
Arnau Gimeno
Joel Raya
Entrenador: Manu Necchi
Delegats: Antònia Galván i Josep M. Garriga
Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: JÚNIOR Copa Catalana Grup C1
JÚNIOR B
Ricard Colet (p)
Dídac Roch (p)
Marc Dorae
Gerard Ramon
Albert Mas
Entrenador: Òscar Escribano
Delegats: Ton Fabré, Joan Colet i Miquel Roch
Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: JÚNIOR Copa Federació Grup F1
JUVENIL A
Ferran Miravent (p)
Pau Llorens
Marc Lambea
Jon Borrego
Josep Solé
Ferran González
Cels Portela
Pol Vilar
Entrenador: Jordi Mier
Delegades: Anna Pizarro i Montse Jané
Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: JUVENIL C. Catalunya OR Grup P4
JUVENIL B
Ricard Colet (p)
Dídac Roch (p)
Lluís Pulgar
Llorenç Ramon
Axel Ot Fabré
Nil Escribano
Oriol Escribano
Adrià Rovira
Entrenador: Òscar Escribano
Delegat: Joan Colet, Ton Fabré i Miquel Roch
Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: JUVENIL Copa Catalana Grup C4
INFANTIL A
Gerard Satorra (p)
Nil Gallofré
Adrià Pulgar
Martí Portela
Arian Martín
Maura Santó
Xavi Barnadas
Igor Nieto
Eloi Sanz
Magí Prats
Entrenador: Aleix Cid
Delegats: Ton Barnadas i Àlex Satorra
Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: INFANTIL C. Catalunya Grup P3
INFANTIL B
Gerió Estepa (p)
Roger Martínez
Gonzalo Llop
Marc Pozo
Eric Sierra
Oriol Muñoz
Àlex Rodríguez
Albert Romero
Arnau Roig
Entrenador: Curro Fernández-Ávila
Delegats: Jaume Llop i José Antonio Sierra
Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: INFANTIL Copa Federació Grup F2
FEM 15
Marta Montes (p)
Maura Santó
Arian Martín
Mireia Romero
Maria Vilaró
Martina Freixedas
Antònia Lluch
Beth Boekenstein
Entrenadora: Laia Cid
Delegat: Ivan Boekenstein
Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: FEM 15 Grup B
ALEVÍ A
Gerió Estepa (p)
Pau Santó
Guifré Santó
Sergio Solsona
Martí Ferrando
Ismael Urpí
Entrenador: Curro Fernández-Ávila
Delegats: Ivan Ferrando i Arturo Solsona
Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: ALEVÍ C. Catalunya Grup P3
ALEVÍ B
Albert Serra (p)
Bet Boekenstein
Jordi Satorra
Mar Pijoan
Entrenador: Roger Ferrer
Delegats: Àlex Satorra i Ivan Boekenstein
Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: ALEVÍ Copa Federació Grup F10
BENJAMÍ A
Arnau Llop (p)
Oleguer Nicolàs
Biel Tomàs
Miquel Portela
Pau Ballester
Adrià Mata
Aleix Romera
Entrenador: Oriol Guasch
Delegats: Jaume Llop i Jordi Tomàs
Calendari de competició
Classificació
Territorial: Tarragona / Competició: TGN_Preferent BENJAMÍ_Gru p 1
BENJAMÍ B
Bernat Saperas (p)
Aran Ferrando
Ia Pardo
Arnau Aiguaviva
Jordi García
Blai Muñoz
Judit Bosch
Entrenador: Iker Casado
Delegats: Marc Saperas i Salvador García
Calendari de competició
Classificació
Territorial: Tarragona / Competició: TGN_Plata BENJAMÍ
PREBENJAMÍ A
Marc Moreno
Alexander Serra
David Álvarez
Theo Spukauskas
Marc Hebenstreit
Yago Ortíz
Entrenador: Ferran Miravent
Delegada: Verónica Castro
Calendari de competició
Classificació
Territorial: Tarragona / Competició: TGN_OR PREBENJAMÍ _Grup 1
PREBENJAMÍ B
Oleguer Jané
Pau Forgas
Marc Gallego
Jana Tomàs
Xènia Arnó
Adrián Gutiérrez
Eva Ortoll
Entrenadors: Eric Julivert i Cels Portela
Delegats: Jordi Tomàs i Joan Arnó
Calendari de competició
Classificació
Territorial: Tarragona / Competició: TGN_PLATA PREBENJAMÍ _Grup 3
PENEDÈS GARRAF
Yeray Bregel
Oriol Tenorio
Júlia Moreno
Mark Serra
Martí Mateo
Entrenadora: Martina Miravent